Sultangazi Veteriner

Kadromuz

car
team-one

1985 yılında Bakırköy'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Hamdi Akverdi İlköğretim Okulu'nda bitirdim. Lise öğrenimimi Ataköy Lisesi'nde aldıktan sonra 2002 yılında İstanbul Üniversitesi “Veteriner Fakültesi”ne girdim. Öğrencilik yıllarında 3 sene Farmakoloji ve Toksikoloji Ana Bilim Dalında Asistan öğrenci olarak çalıştım. Ayrıca okulun son 3 yılı hafta sonları “Bakırköy Veteriner Kliniğinde” gönüllü olarak staj yaptım. Bu süreçte İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Bilgisayar Kulübü Başkanlığını yürüttüm. 1 sene İstanbul Üniversitesi'nde İngilizce hazırlık okuduktan sonra 5 yıllık Veteriner eğitimini bitirerek 2008 yıllında mezun oldum. Bakırköy Veteriner Kliniği'nde , ”Veteriner Hekim” olarak 1 yıl görev aldım. 2009 yıllında Sultangazi Belediyesi'nin kurulmasıyla “Veteriner İşleri Şefliği”nin kurucu şefliğini yaptım ve sadece sokak hayvanlarına üst kalitede hizmet edebilecek seviyeye çıkardım. Çalışma hayatım boyunca çeşitli kongreler ve meslek içi eğitimlere katıldım. Bu eğitimler arasında Vetexpo Veteriner Bilimleri Kongresi ,Veteriner Ortopedide Komplikasyonları, Sokak Hayvanları Refahı Kongresi , Kırıklarda Acil Müdahale ve Kırık Fiksasyon Teknikleri,Veteriner Klinik İmmünolojide Olgular ve İpuçları gibi pekçok eğitim ve kongre bulunmaktadır. Bununla beraber farklı bakış açılarına sahip olmak adına hâli hazırda ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi “Kamu Yönetimi” bölümü 3. Sınıf da okumaktayım. 2017 yılında belediyedeki görevimden ayrılarak fakülteye girdiğim günden itibaren hayalim olan kendi kliniğimi kurdum. Ağustos 2017 itibariyle Sultangazi ilçesinin ilk pet veteriner kliniği olan “Sultangazi Veteriner Kliniği”ni kurdum.

Vet. Hek. Volkan ALTAY Sorumlu Veteriner hekim

team-one

1979 yılında Bakırköy’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi, Muhittin Üstündağ İlköğretim Okulunda bitirdim. Lise öğrenimimi , Ataköy Lisesinde tamamladıktan sonra , Anadolu Üniversitesi “İşletme Fakültesi” Lisans programdan mezun oldum.1998-2003 yılları arasında ,Atatürk Havalimanı İçhatlar Terminalinde ,Personel ve Danışma şefi olarak görev aldım. Devamen çeşitli çokuluslu şirketlerde ,idari işler, insan kaynakları, sosyal güvenlik, iş sağlığı ve güvenliği konularında danışman olarak görev yaptım.2015 yılında 2. Üniversite olarak , Atatürk Üniversitesi “İş Sağlığı ve Güvenliği” Önlisans Lisans programından mezun oldum. Bu süre içerisinde çeşitli eğitim ve seminerlere katıldım. Bu eğitimler arasında ; Etkili İletişim Becerileri ,Kriz ve Çözüm Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi , Sosyal Güvenlik Uzmanlığı , ISO, Sağlık Kurumları İşletmeciliği eğitimleri bulunmaktadır. Halen Anadolu Üniversitesi “Laborant Veteriner Sağlık ” eğitimime devam etmekteyim. Eylül 2017 tarihinden itibaren ,Sultangazi Veteriner Kliniğinde “Finans ve Hasta İlişkileri Sorumlusu” olarak görev yapmaktayım.

Keren ALTAY

team-one

1990 yılında Gaziosmanpaşa ‘da doğdum.İlk ve ortaöğretimimi , Cebeci Sultançiftliği İlköğretim Okulunda bitirdim. Lise öğrenimimi ,GOP Cumhuriyet Lisesinde tamamladıktan sonra , İstanbul Üniversitesi “Veteriner Fakültesi” ne girdim. Öğrencilik yıllarımda çeşitli pet kliniklerinde stajer olarak görev yaptım. 2017 yılında mezun oldum.2018-2019 yılları arasında vatani görevimi tamamladıktan sonra, gıda sektörünün öncü firmalarından birinde “Gıda Güvenliği Ekip Lideri – Sorumlu Veteriner Hekim” olarak görev yaptım. Katıldığım eğitim ve seminerler arasında: kedi ve köpeklerde kardiyoloji semineri, kedi ve köpeklerde nörolojik muayene ve lezyon lokolizasyon semineri,veteriner ortopedide komplikasyonlar, akut faz proteinleri pankreatit ve D-Dimer parametrelerinin klinik bulguları ve laboratuar sonuçlarının değerlendirilmesi eğitimi bulunmaktadır. Ağustos 2019 tarihinden itibaren , Sultangazi Veteriner Kliniğinde “Veteriner Hekim” olarak görev yapmaktayım.

Vet. Hek. Emre ODACI

team-one

1997 yılında Adana / Seyhan ilçesinde doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi , Yavuz Selim İlköğretim Okulunda bitirdim. Lise öğrenimimi , Mehmet Kemal Tuncel Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Gümüşhane Üniversitesi Şiran Mustafa Beyaz Meslek Yüksekokulu “Laborant ve Veteriner Sağlık” bölümüne girdim. Zorunlu Stajımı , Ceyhan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde tamamladım. Eğimimin süresince tatil dönemlerin de ,Şiran Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünde ve çeşitli özel kliniklerde deneyim kazanmak amacıyla gönüllü olarak çalıştım. Bu süre içerisinde ,suni tohumlama, aşı uygulama, kısırlaştırma ve çeşitli operasyonlarda asistan olarak görev yaptım. 2018 yılında mezun oldum. Kasım 2018 tarihinden itibaren Sultangazi Veteriner Kliniğinde “Laborant, Veteriner Sağlık Personeli” olarak görev yapmaktayım.

Laborant - Vet. Sağ. Filiz SAYDAM

Top